1. "מדוע לבסס את הפיתוח העסקי שלנו בישראל ולא בחו"ל?"
גישה מקומית
עלויות מעבר
פעילות מקומית אינה תמיד מקומית
אנו מדברים בשפה שלכם ושל הלקוחות שלכם

 

 


2. "אנחנו לא צריכים יועצים שיגידו לנו מה לעשות"
עובדי אוקטוס עושים את עבודת הפיתוח העסקי כאחד מעובדי או מנהלי החברה. העובדים מחוברים למערכת האימייל של החברה וכן מחזיקים בידם כרטיסי ביקור של החברה. למעט צורת התשלום עבור שירותיהם העובדים מתפקדים מקצועית כעובדי החברה.

3. "מה אתם יכולים לעשות עבורנו וללמד אותנו שאנחנו לא יודעים"
כל הנהלה טובה מכירה את השוק, המתחרים ואת הארגון שלה לעומקם. הידע בפיתוח עסקים מובנה ותהליכי לא קיים ברוב הארגונים הקטנים והבינוניים בגודלם (חברות גדולות מחזיקות צוות מקצועי שזה תפקידו ). כאשר הצורך בפיתוח עסקים קיים בפני המנכ"ל מספר ברירות:
למנות מנהל קיים בארגון למשימה – ברוב הארגונים אין את האנשים בעלי הידע והיכולות המתאימות וכן לפעמים קיימים "קיבעונות " מחשבתיים ותהליכיים.
לגייס מנהל בעל ניסיון רלוונטי לפיתוח עסקים – תהליך מאד ארוך ויקר . מאיתור המועמד , לימוד החברה והשוק ועד ביצוע משימת פיתוח העסקים. כל שכן רוב הארגוניים מוגבלים במשאביהם ויכולים לתמוך בתהליך בודד מידי כמה שנים. כך שהמנהל נישאר ללא תעסוקה נאותה בסיום התהליך ונאלץ לעזוב את החברה.
עבודה עם גופים מחוץ לחברה כמו חברת אוקטוס - אוקטוס פועלת וממוקדת לספק מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר לצורך הייחודי של כל חברה. החיבור בין הניסיון שלנו, קריאטיביות מחשבתית ואנליזה מעמיקה מוליד רעיונות עסקיים חדשים. זה מוכח! ממחקרים רבים שנעשו בחברות מובילות בעולם נמצא שרבע מהרעיונות החדשים מגיעים לארגון מיועצים חיצוניים.

 


4. "הארגון שלנו מורכב יותר מכל ארגון אחר שאתם מכירים"
העיסוק של הנהלה בצרכים השוטפים והיום יומיים לא משאיר זמן פנוי לעסוק בנושא הצמיחה האסטרטגית שמטבעה דורשת פישוט ומיקוד מחשבתי. אוקטוס מבצעת תהליכים לפישוט ומיקוד המאמצים בנקודות מפתח בעלות השפעה לפיתוח העסקי בארגון.

5. "מדוע נחוץ לי פיתוח עסקי? אני כבר עובד עם בנקאי השקעות"
בנקאות השקעות היא גורם משלים בתהליך פיתוח עסקי מתוכנן ושיטתי; היא אינה מהווה תחליף לפיתוח עסקי.
בנקאי השקעות עוסקים בעיקר בצד הפיננסי תיווכי של העסקאות לאחר זיהוי היעד למיזוג ורכישה. אוקטוס מציעה שירות מקצועי וכולל לכל תהליך פיתוח העסקים. כזרוע של הארגון שלכם, אוקטוס תסייע לכם משלב התכנון האסטרטגי, איתור הזדמנויות, הצדקה אסטרטגית וכלכלית, ניהול המשא ומתן ושילוב בארגון. אוקטוס פועלת ביחד אתכם כדי לוודא שתגדירו יעדים אשר יובילו לצמיחה מוצלחת ואז תומכת בכם לצורך השגתם.